در این بخش تعدادی از سوالات پرتکرار همراهان خانه عماد پاسخ داده شده است. با مطالعه آنها بیشتر با ما و روال کاریمان آشنا شوید.

چه کسانی تحت پوشش خانه عماد هستند؟

ما در خانه عماد کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال که پیوند اعضا می‌شوند و یا به دلایل غیرسرطانی پیوند مغزاستخوان می‌شوند، مانند بیماریهای مختلف ژنتیکی و خونی ازجمله تالاسمی ماژور، نقص ایمنی و … را حمایت می کنیم.

آیا خانه عماد ثبت شده است؟

خانه عماد به عنوان یک سازمان مردم نهاد در سطح ملی با شماره ۴۶۲۳۲ در سازمان ثبت شرکت‌ها ثبت شده و با پروانه شماره ۶۳۵۰۵ از وزارت کشور مشغول به فعالیت است.

چطور می‌توانم به خانه عماد کمک مالی کنم؟

شما می‌توانید با هر یک از این روش‌ها کمک‌های مالی خودتان را به خانه عماد برسانید:
شماره کارت: 6037997599018554
شماره شبا :IR380170000000112527705007
به نام خانه آرمان عماد، بانک ملی
استفاده از کد دستوری (USSD): 780*9274#*
درگاه پرداخت اینترنتی: https://khaneyeemad.ir/support

چطور می‌توانم به صورت داوطلب به خانه عماد کمک کنم؟

اگر فکر می‌کنید می‌توانید زمانی را برای حضور در خانه عماد در کنار ما و مهمانانمان باشید و یا تخصص خاصی دارید که مایلید با ما به اشتراک بگذارید لطفا فرم زیر را تکمیل کنید و ما در صورت فراهم شدن موقعیت کار داوطلبانه با شما تماس خواهیم گرفت: http://goo.gl/sd1mvU

خانه عماد چه خدماتی را به مهمانان خود ارائه می‌دهد؟

ما در خانه عماد سعی بر این داریم تا نیازها و امکاناتی را که یک بیمار و خانواده آن در طول دوران بیماری لازم دارد را پوشش دهیم تا بیمار جز درد بیماری درد دیگری را نداشته باشد. خدمات ما شامل: اسکان، غذا، حمل و نقل داخل شهری و بین شهری، تهیه مواد بهداشتی، هزینه درمان، انجام آزمایش بیماران در خانه، انجام اداری کارهای درمانی بیماران، برنامه‌های کمک درسی، برنامه‌های فرهنگی و برگزاری مراسم و جشن‌ها می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با خدمات خانه عماد، صفحه خدمات سایت را مشاهده بفرمایید.

خانه‌های عماد چه تعداد و در کجا قرار دارند؟

در حال حاضر خانه عماد دارای سه ساختمان اصلی در نزدیکی مراکز درمان کودکان و تعدادی خانه مستقل در سطح شهر که توسط خیرین به خانه عماد به صورت موقت اهدا شده است و ما آنها را در اختیار خانواده بیماران قرار می‌دهیم. اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت و ویژگی‌های خانه‌های عماد رو می‌تونید در این صفحه ملاحظه کنید.

وقتی پولی به خانه عماد واریز می‌کنم آیا لازم است اطلاع دهم؟

اگر پول را به دلیل خاصی واریز کردید و یا نذر خاصی برای آن داشتید، به ما اطلاع دهید تا در همان زمینه استفاده کنیم در غیر این صورت نیازی به اطلاع نیست و ما بر اساس اولویت‌های موجود آن را صرف هزینه‌ها و مصارف خانه عماد خواهیم کرد.

آیا امکان واریز کمک از خارج ایران وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید کمک‌های خودتان را از خارج ایران و از طریق موسسه همکار ما،‌ بنیاد عماد، به دست ما برسانید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پرداخت از خارج ایران رو می‌تونید در سایت بنیاد عماد مشاهده کنید.

مدیران خانه عماد چه کسانی هستند؟

خانه عماد تحت نظارت هیئت امنا شامل ۹ نفر فعالیت می‌کند. همچنین هیئت مدیره خانه عماد شامل ۵ عضو اصلی، ۲ عضو علی‌البدل و ۲ بازرس می‌باشد. برای اطلاع بیشتر لطفا صفحه مدیران خانه عماد رو ملاحظه بفرمایید.

آیا اعضای هیات مدیره و پرسنل خانه عماد حقوق دریافت می‌کنند؟

تمام اعضای هیئت امنا، هیئت مدیره، مدیرعامل، خزانه‌دار و بازرسین خانه عماد به صورت ۱۰۰٪ داوطلبانه فعالیت می‌کنند و هیچ حقوقی از خانه عماد دریافت نمی‌کنند. همچنین بخش عمده‌ای از خدمات اجرایی خانه عماد توسط داوطلبین ارائه می‌شود. در حال حاضر تنها ۳ نفر نیروی کار با دریافت حقوق در خانه عماد فعالیت می‌کنند.

آیا خانه عماد از طرف دولت حمایتی دریافت می‌کند؟

خیر. ۱۰۰٪ منابع مالی خانه عماد از طریق کمک‌های مردمی و تماما از افراد حقیقی جمع‌آوری شده‌است و خواهد شد. خانه عماد به هیچ عنوان کمک مالی از هیچ‌یک از موسسات و سازمان‌های دولتی دریافت نکرده‌است.

آیا خانه عماد در شبکه‌های اجتماعی صفحه‌ای دارد؟

بله. خانه عماد با شناسه KhaneyeEmad@ در شبکه‌های اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و توییتر فعالیت می‌کند.

طرح سوال

اگر سوالی دارید که در اینجا مطرح نشده است، در باکس انتهای همین صفحه از ما بپرسید. در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.