حامیان مالی

سیمرغ

“رویایِ بزرگِ  ما این است که هر کودکی در هر کجایِ این آب و خاک، آرزو یا نیاز فوری به سفر داشت، به محض تماس با سیمرغ، راهی سفر شود.”

این پیام «موسسه خیریه سیمرغ» هست که به صورت تخصصی، برای «سفرهای درمانی کودکان» بلیط رایگان هواپیما، قطار و اتوبوس می‌گیرد.

موسسه سیمرغ، سفرهای کودکان خانه عماد را هم بیش از یک سال است که تامین می‌کند و از تیر ماه ۹۸ تا به انتهای آبان­ماه ۹۹، ۳۶۹ بلیط هواپیما، ۲۸ بلیط قطار و ۷۳ بلیط اتوبوس برای مهمانان خریداری کردند.

کانون درمانی مریم

تا قبل از این، مهمان‌های خانه عماد برای تأمین هزینه‌های درمانشان، به مؤسسات مختلف و مددکاری مراجعه می‌کردند و یا گاهی خودشان هزینه‌ها را پرداخت می‌کردند.

خانه عماد با وجود اینکه هیچ وقت نمی‌خواهد از حوزه تخصصی خود یعنی خدمات اقامتی و رفاهی خارج شود و موازی کاری کند، همیشه این دغدغه را داشته است که مهمانان در این زمینه دچار مشکل نشوند و به آنها راه‌های مختلف را نشان می‌داد.

اما دقیقا زمانی که تعداد مهمانان زیاد شد و مشکلات در این زمینه هم بیشتر، گروه دوستی‌ای به نام «همیاری مریم» با خانه عماد آشنا شدند و از ما خواستند تا بخش عمده هزینه‌های درمان را به عهده بگیرند و به این شکل به راحتی و بدون داشتن مراحل سخت اداری و مراجعه به مراکز مختلف، این دغدغه مهمانان ما برطرف شده است.

پ.ن. کارهای اجرایی این فرآیند توسط یکی از داوطلبان عزیز خانه عماد انجام می‌شود که گزارش‌دهی شفاف و دقیقی از نحوه هزینه‌کرد به این گروه دوستی ارائه می‌دهند.